2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänst för verksamhetsstöd med särskild expertis inom betaltjänster och avvecklingssystem till RIX-enheten
Beskrivning: Upphandling av konsulttjänst för verksamhetsstöd med särskild expertis inom betaltjänster och avvecklingssystem till RIX-enheten. Bindande avtal föreligger först när skriftligt avtal undertecknats av båda parter förutsatt att säkerhetskontroll har gjorts och godkänts.
Intern identifierare: 2024-01105
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000