See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Automationskonsult kyla (upphandling inom DIS 22/164)
Beskrivning: Upphandling av automationskonsult till OT (v&k)
Intern identifierare: 23/319
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Automationskonsult kyla OT