See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rättviks kommun
Beskrivning: Upphandling av kommunförsäkring för Rättviks kommun inkl. Rättviks Fastigheter AB och Rättviks Skoljordbruk AB
Föregående meddelande: 403482-2023
Intern identifierare: Kommunförsäkring - Rättviks kommun
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515000 Skadeförsäkringar
Ytterligare klassificering (cpv): 66516000 Ansvarsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000