211554-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning – Upphandling gällande Kassun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling gällande Kassun
BeskrivningUpphandling avser köp av en kassun för leverans, etablering samt installation.
Intern identifierareA209.820/2024
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandling gällande Kassun