211576-2018 - ResultatSverige-Stockholm: Skogstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling avseende Kedjeslaga, Ramavtal
Referensnummer: 514/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77200000 Skogstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Ramavtal avseende tjänsten Maskinell hyggesrensning med kedjeslaga inom de områden Arjeplogs kommun som SFV förvaltar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen