2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ställningsbyggnadstjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ställningsbyggnadstjänster på Öresundskrafts produktionsanläggningar. Uppdraget innebär ställningsbygge i komplicerad miljö och ofta med kort varsel.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44212310 Byggnadsställning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125658:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45262120 Uppförande av byggnadsställning, 45262110 Nedmontering av byggnadsställning