See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kläder till ambulanssjukvården - Tilläggsupphandling
Beskrivning: Tilläggsupphandling av ej tilldelade produktgrupper - Stationskläder överdelar - Namnskylt - Persedelväska - Flytväst
Intern identifierare: RS 2024-06149
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal
Beskrivning: Stationskläder - överdelar Namnskylt Persedelväska Flytväst
Intern identifierare: 24630-202501
Huvudklassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Stationskläder överdelar Namnskylt Persedelväska Flytväst
Intern identifierare: 24630-202502
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Miljökrav
Beskrivning: Stationskläder överdelar Namnskyltshållare Persedelväska Flytväst
Intern identifierare: 24630-2025