Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://upphandling.polisen.se/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
IBIS® Matchpoint review services
Referensnummer: A489.712/2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 75240000 Tjänster för allmän säkerhet, lag och ordning
II.1.4.
Kort beskrivning
The framework agreement includes the provision of IBIS® Matchpoint review services.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 9 100 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 75000000 Offentlig förvaltning, försvar och socialförsäkringstjänster, 75240000 Tjänster för allmän säkerhet, lag och ordning, 75241100 Polistjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen