211699-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för system – Upphandling av e-learning, manus och produktion
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av e-learning, manus och produktion
BeskrivningHuddinge kommun samt Huddinge samhälssfastigheter, bjuder härmed in anbudsgivare att lämna anbud inom rubricerad upphandling, enligt nedanstående instruktioner och bifogade handlingar. Syftet med upphandlingen är att upprätta ett ramavtal med anbudsgivare som på ett professionellt sätt kan tillhandahålla samtliga konsulttjänster för produktion av e-utbildningar utefter av ställda specifikationer.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72246000 Konsulttjänster för system
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123397:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning