FRA bjuder in till upphandling av Kommunikationsbyrå med inriktning på kännedoms-, varumärkes-, och arbetsgivarmärkeshöjande åtgärder.
Ska-krav och utvärdering (där även priser lämnas) finns tillgängliga när du väljer "Hämta och bevaka denna upphandling" och därefter "Lämna anbud".
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79341200 Managementtjänster avseende reklam, 79341400 Reklamkampanjer, 92111210 Reklamfilmsproduktion
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen