Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63500000 Tjänster utförda av resebyråer, utflyktsarrangörer och turistbyråer
Ytterligare klassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde