211743-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Fjärravlästa vattenmätare - konkurrenspräglad dialog
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFjärravlästa vattenmätare - konkurrenspräglad dialog
BeskrivningUpphandling av leverans av fjärravlästa vattenmätare samt system för att hantera och samla in data från dessa.
Intern identifierareTF2023-1270
Typ av förfarandeKonkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000