2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kiosk och konfektyr Inköpssamverkan Mitt
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp och leverans av kiosk och konfektyrvaror för kommuner i Inköpsamverkan MITT.
Intern identifierare: 16071
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor, 15820000 Skorpor och kex; bakverk och kakor med konserveringsmedel, 15840000 Kakao: choklad och sötsaker, 15860000 Kaffe, te och liknande produkter, 15894400 Mellanmål, 15980000 Alkoholfria drycker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kiosk och konfektyr Inköpssamverkan Mitt