211906-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Grafisk formgivning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av framtagning och produktion av kommunikationsmaterial
Referensnummer: 19-9495
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79822500 Grafisk formgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Syftet med upphandlingen
Syftet med upphandlingen är att täcka FI:s behov av framtagning och produktion av kommunikationsmaterial inklusive viss lagerhållning och distribution.
FI önskar teckna avtal med tre leverantörer med rangordnad avropsordning.