211947-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Forskningssimulatorer, testsimulatorer och simulatorer för vetenskapligt bruk – He-cooled manipulator
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHe-cooled manipulator
BeskrivningHe-cooled manipulator
Intern identifierareV 2025/888
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38970000 Forskningssimulatorer, testsimulatorer och simulatorer för vetenskapligt bruk
Ytterligare klassificering (cpv): 73111000 Forskningslaboratorietjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHe-cooled manipulator