Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)
Land: Sverige
Kompletterande information: Båstad kommun
Värde