212049-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sopbilar – Tre baklastande, 2-facks, renhållningsfordon med gasdrift till Gästrike Återvinnare för leverans 2022
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTre baklastande, 2-facks, renhållningsfordon med gasdrift till Gästrike Återvinnare för leverans 2022
BeskrivningTre baklastande, 2-facks, renhållningsfordon med gasdrift till Gästrike Återvinnare. Leverans under 2025.
Intern identifierare13953
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelTre baklastande, 2-facks, renhållningsfordon med gasdrift till Gästrike Återvinnare
BeskrivningTre baklastande, 2-facks, renhållningsfordon med gasdrift till Gästrike Återvinnare.
Intern identifierareTre baklastande, 2-facks, renhållningsfordon med gasdrift till Gästrike Återvinnare