2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färg- och monteringsinstrument till cytologi
Beskrivning: Inköp av färg- och monteringsinstrument till cytologi.
Intern identifierare: 2024-O002076
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 51430000 Installation av laboratorieutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000