2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fönsterputs
Beskrivning: Fönsterputs
Intern identifierare: 25/107
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1808925-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärdering
Intern identifierare: 1849827-1