212124-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bemanningstjänster för enskilda – TI 2025-1137 Korttidsvikarier
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2025-1137 Korttidsvikarier
BeskrivningBemanning av pedagogiska vikarier inom fritidshem, förskola och skola.
Intern identifierare26/2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98513100 Bemanningstjänster för enskilda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000