Projektet gäller en ombyggnation i enlighet med beskrivningen i Achilles.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45000000 Anläggningsarbete, 45232220 Byggnation av undercentral, 45232221 Transformatorunderstation, 45262000 Bygg- och anläggningsarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, med undantag för takarbeten, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
OT21 RAMSERÖD
Se bifogade underlag i förfrågansunderlaget.