2. Förfarande
Förfarande
Titel: UUS-avtal T-DOC IT-system för sterilgodshantering och spårbarhet
Beskrivning: Underhåll, utveckling och support för T-DOC IT-system för sterilgodshantering och spårbarhet
Intern identifierare: RS 2023-05246
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster, 72253200 Stödtjänster för system
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000