2. Förfarande
Förfarande
Titel: Myndighetsbesiktningar av fasta installationer, motordrivna och tryckbärande anordningar, cisterner, hissar, rulltrappor m.fl.
Beskrivning: Kontraktet avser löpande besiktning enligt lagstadgade besiktningsintervall av beställarens objekt såsom fasta installationer, motordrivna och tryckbärande anordningar, cisterner, hissar, rulltrappor m. fl.
Intern identifierare: KOM-417155
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Myndighetsbesiktningar av fasta installationer, motordrivna och tryckbärande anordningar, cisterner, hissar, rulltrappor m.fl.