2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kaffe- och vattenautomater med tillbehör
Beskrivning: Kaffe- och vattenautomater med tillhörande serviceavtal. Förbrukningsvaror så som kaffe, té, socker mm.
Intern identifierare: EUI 25 018
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15860000 Kaffe, te och liknande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000