212323-2022 - ÄndringSverige-Växjö: Avfallstunnor
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Avfallskärl
Referensnummer: 2022-00022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44616200 Avfallstunnor
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende ett ramavtal för inköp av avfallskärl samt kärl för batteri och ljuskällor till fyrfackskärl.