212324-2022 - ÄndringSverige-Visby: Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Järnhandelsvaror
Referensnummer: RS 2022-442
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
II.1.4.
Kort beskrivning
Följande varugrupper omfattas av upphandlingen:
El/ Batteri- handverktyg
Fästdon
Verkstadsutrustning
Handverktyg
Verkstadskemi
Elmaskiner
Mät & Märk
Handredskap
Tillbehör och förbrukning
Personlig skyddsutrustning
VVS
El (Allmänt)
Metall
Bygg
Beskrivning
OBS. Varukorg kommer att kompletteras senar till upphandlingsdokumenten.