212328-2022 - ÄndringSverige-Umeå: Programvara för administration
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Journalsystem
Referensnummer: FS 2.1.2-622-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48219300 Programvara för administration
II.1.4.
Kort beskrivning