212362-2021 - ÄndringSverige-Halmstad: Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Naturvårdstjänster - Ängsslåtter inom Hallands län
Referensnummer: 512-3210-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ängsslåtter av 14 stycken olika slåtterängar inom Hallands län.