212383-2020 - ÄndringSverige-STAFFANSTORP: Diverse livsmedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling avseende inköp och leverans av livsmedel för storkök, samt option gällande inköp av kemikalier och förbrukningsmaterial avseende storkök
Referensnummer: 2019-KS-1192
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15800000 Diverse livsmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende inköp och leverans av livsmedel för storkök, samt option gällande inköp av kemikalier och förbrukningsmaterial avseende storkök.