212383-2021 - ÄndringSverige-Karlstad: Sjukhustjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Läkemedelsleveranser
Referensnummer: RS/210970
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85111000 Sjukhustjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar läkemedelsleveranser till Region Värmland.