Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Uppgradering Biogas Sötåsen
Referensnummer: RS 2020-01220
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 24100000 Gaser
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppgradering av Sötåsens Biogasanalägning
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45333000 Gasinstallationer, 45351000 Maskintekniska installationsarbeten, 45453100 Renoveringsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Uppgradering av Sötåsens Biogasanläggning