See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskindiskmedel 2023
Beskrivning: Upphandling av maskindiskmedel, torkmedel med mera till framför allt kostenheternas verksamheter.
Intern identifierare: 23/36
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39831200 Tvätt, disk och rengöringsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Varor tjänster