212553-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vattendistribution och tillhörande tjänster – Schaktentreprenad vatten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSchaktentreprenad vatten
BeskrivningByta flera servisventiler på ledningsnätet.
Intern identifierare25/96
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 65100000 Vattendistribution och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 65110000 Vattendistribution
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000