2. Förfarande
Förfarande
Titel: Göteborg och Västsverige Omloppsnära uppställningspår,PILEKROGEN, Produktion.
Beskrivning: Uppställningspår Stationer, Järnväg, markarbeten Utförandeentreprenad 2 stegs upphandling med Pre-kvalificering.
Intern identifierare: KOM-408128
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262600 Diverse entreprenader inom särskilda fackområden
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Göteborg och Västsverige Omloppsnära uppställningspår,PILEKROGEN, Produktion.