2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård Innovatum Science Center, Trollhättan
Beskrivning: Ramavtal Lokalvård: Innovatum Science centers lokaler inkl. Saab Car Museum. Avtalstiden är 2+1+1 år. Planerad avtalsstart 2025-10-01 förutsatt att tidplan hålls.
Intern identifierare: 2025/219
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90919300 Städning av skolor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Obligatoriska krav 1
Beskrivning: Kravställning.
Intern identifierare: 1645270
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Beskrivning: Avtal med Innovatum Science Center avseende regelbunden lokalvård av Innovatum Science Centers lokaler och Saab Car Museums lokaler.
Intern identifierare: 1645271
Ytterligare klassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning, 90919300 Städning av skolor