212772-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Projekteringsledare mark och anläggning inom Program Mälarbanan
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProjekteringsledare mark och anläggning inom Program Mälarbanan
Beskrivning1 resurskonsult som Projekteringsledare Mark inom Program Mälarbanan
Intern identifierareKOM-419873
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareProjekteringsledare mark och anläggning inom Program Mälarbanan