212812-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Örebro, Borlänge eller Solna – DIS Projektledare järnväg Uppdragsledning Entreprenad ERTMS
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelÖrebro, Borlänge eller Solna – DIS Projektledare järnväg Uppdragsledning Entreprenad ERTMS
BeskrivningAvrop av Bygg- och projektledare väg/järnväg – Dynamiskt inköpssystem (DIS), 7980, Projektledare Järnväg allmän
Intern identifierareKOM-420102
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareÖrebro, Borlänge eller Solna – DIS Projektledare järnväg Uppdragsledning Entreprenad ERTMS