212944-2020 - ResultatSverige-Huddinge: Fritids-, kultur- och sporttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift av Vårby simhall
Referensnummer: 2019-058
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
X
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster, 92600000 Sporttjänster, 92610000 Drift av idrottsanläggningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Drift av vårby simhall