213005-2020 - ResultatSverige-Stockholm: Installation av maskiner och utrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vitvaruinstallationer
Referensnummer: 2019/1649
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51500000 Installation av maskiner och utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar installationstjänster av vitvaror.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten, 45331230 Installation av kylutrustning, 51110000 Installation av elektrisk utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen