Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Julshow Falu kommun - 2020
Referensnummer: GNU 2019/140
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
II.1.4.
Kort beskrivning
Falu kommun vill bjuda sina anställda på en julshow som julgåva. Julshowen ska arrangeras i Sporthallen på Lugnet i Falun i början av december varje år.
Showen ska bjuda på julbuffé med underhållning och är en möjlighet för anställda att träffas, umgås och ha trevligt tillsammans.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor, 55310000 Restaurangserveringstjänster, 55321000 Matberedning, 55322000 Tillagning av måltider, 55400000 Dryckesservering, 55410000 Barskötsel, 71318100 Ljustekniska tjänster, 92370000 Ljudteknikertjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen