213016-2024 - Resultat
Sverige – Gasformiga bränslen – Biogas
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBiogas
BeskrivningUpphandling av biogas för fastigheter. Upphandlingen syftade till att ramavtal tecknas med alla leverantörer som kvalificeras och antas i anbudsprövningen.
Intern identifierareSN-2024-182
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09120000 Gasformiga bränslen
Ytterligare klassificering (cpv): 65200000 Gasdistribution och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del