2. Förfarande
Förfarande
Titel: Informationsinhämtning inför beslut om allmän trafikplikt
Beskrivning: Informationsinhämtning inför beslut om allmän trafikplikt gällande Eslöv stads- och regiontrafik samt regiontrafik i Hörby. Se mer i bifogad PDF-fil.
Intern identifierare: 73/2024
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60112000 Kollektivtrafik på väg