213056-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Armbandsur – Minnesgåvor (armbandsur)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMinnesgåvor (armbandsur)
BeskrivningUpphandling avseende minnesgåva (armbandsur) med 14 respektive 18 karat guld.
Intern identifierareSTK-2025-500
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18522000 Armbandsur
Ytterligare klassificering (cpv): 19160000 Klockarmband
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandling avseende armbandsur av 18 karat guld som ges efter 25 års arbete på Malmö stad.
Intern identifierareMinnesgåvor (armbandsur)