2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetsbåt till Karlskrona
Beskrivning: Fortifikationsverket avser köpa in en arbetsbåt med hydraulisk bogramp till vår verksamhet i Karlskrona.
Intern identifierare: 660/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34500000 Fartyg och båtar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000