Statistiska Centralbyrån (SCB) avser att upphandla en telekommunikationslösning med start under Q2 2018. Upphandlingen genomförs enligt förhandlat förfarande.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen