Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av enkätverktyg
Referensnummer: 2.5-2019-00086
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Sunet behöver upphandla nytt enkätverktyg.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48000000 Programvara och informationssystem, 48517000 IT-programvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen