213319-2022 - ResultatSverige-Göteborg: Företagshälsovård
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsa
Referensnummer: 0006/21UH-2021-110
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal avseende företagshälsovård för Räddningstjänsten Storgöteborg.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Företagshälsa med ett uppskattat totalt värde exkl. moms 18 000 000 kronor.