213336-2020 - ResultatSverige-Malmö: Elmateriel
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elmaterial
Referensnummer: 103/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31681410 Elmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av elmaterial för underhåll och löpande nyinstallationer
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31681000 Eltillbehör
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen