2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förmedlingstjänst för externa utbildningar
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att säkerställa en effektivare hantering av myndigheternas köp av externa utbildningar genom översikt och bättre styrning av kostnader, val av leverantörer och uppföljning.
Intern identifierare: Af-2026/0024 3397
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Se upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 1851627-0
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Se upphandlingsdokument.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Intern identifierare: 1851629-1