2. Förfarande
Förfarande
Titel: Informationsinhämtning inför beslut om allmän trafikplikt, Sydvästra Skåne
Beskrivning: Informationsinhämtning inför beslut om allmän trafikplikt, Sydvästra Skåne. Se mer i bifogad pdf-fil "dnr 74/2024 allmän trafikplikt.
Intern identifierare: 74/2024 Trafikplikt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60112000 Kollektivtrafik på väg